Merak Ettikleriniz

Ecem Uygun Kimdir?

Mersin ilinde 2008 yılından beri fotoğrafçılık yapmaktayım.Fotoğrafa olan tutkum lise yıllarına dayanıyor.Hobiden öte fotoğrafçılığı aşka dönüştürmüş biriyim.Kendimi geliştirmek ve bilgilerimi pekiştirmek amacıyla çeşitli eğitimlere ve atölyelere katıldım.Şimdi ise Mersin ve çevre illerde nişan,düğün,hamile,doğum ve bebek fotoğrafçılığı yapıyorum.Anılarınızı ölümsüzleştirmekle kalmıyorum aynı zamanda size özel günlerinizde eşlik ederek heyecanınıza ortak oluyorum.

Eğitimler & Atölyeler

  • Mersin Fotoğraf Derneği ‘Temel Fotoğraf Eğitimi’-2010
  • Mersin Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu ‘Temel Fotoğraf Eğitimi’-2012
  • Mersin Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu ‘Portre Fotoğrafçılığı Eğitimi’-2012
  • Baybars Sağlamtimur eğitmenliğinde ‘Işıkla Boyama Atölyesi’-2012
  • Mersin Üniversitesi Ders Kapsamında ‘Temel Fotoğraf Eğitimi’-2012
  • Mersin Üniversitesi Gökhan Coral eğitmenliğinde ‘Yaban Hayat Fotoğrafçılığı’-2012

Çekim süreci nasıl gerçekleşiyor?

Özel günlerinizin tekrarı olmayacağından çekimlerimizi profesyonelce gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.Nişan,düğün gibi çekimleri dış mekanda gerçekleştiriyoruz.Mekan tercihini dilerseniz ortaklaşa karar veriyoruz.Hamile,bebek,çocuk çekimlerini iç mekanda stüdyo ortamı yaratarak gerçekleştiriyoruz. Çekimlere,çekim sırasında kullanılacak ekipman ve süs malzemeleri için bana eşlik eden asistanımla birlikte gelmekteyim.

Düğün çekimlerimiz  “Tüm gün ve gün batımı” şeklinde ikiye ayrılıyor.Tüm gün çekimde kuaför hazırlıklarından itibaren gün batımına kadar her anınızı ölümsüzleştiriyoruz.Gün batımı çekiminde ise kuaför sonrasında gün batımı saatlerine kadar çekimizi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca düğün çekimi öncesinde düğün davetiyesi niteliğinde “save the date” çekimleri gerçekleştiriyoruz.Böylece arkadaşlarınıza,akrabalarınıza düğün tarihinizi sosyal medya üzerinden fotoğraflarla duyurun.

Düğün çekimi düğün gününde olmasın derseniz,düğün öncesinde (kuaför/gelinlik prova tarihlerinde) veya düğün sonrasında gelinliğinizin kirlenme sıkıntısı olmadan rahatça hareket edebileceğiniz çekimler gerçekleştirmekteyiz.

Doğum çekimlerinde ise normal veya sezaryen fark etmeksizin istediğiniz günde ve saatte çekimimizi gerçekleştiriyoruz.

Çekilen tüm fotoğraflar arşivimizde saklanmaktadır.Dilediğiniz zaman istediğiniz fotoğrafı baskı yapabiliriz veya ek albüm isterseniz hazırlayabiliriz.

Fotoğraf,Albüm ve Baskı Teslimi Nasıl ve Ne kadar Sürede Oluyor?

Çekimlerimizde çekilen tüm fotoğrafların orijinal hallerini DVD ile teslim ediyoruz.Albüm yapılacaksa içerisinden belirlenen sayıda fotoğrafı seçiyorsunuz,seçtiğiniz fotoğrafları tasarlayıp onayınızı aldıktan sonra baskıya gönderiyoruz.Baskıya gönderildikten sonra yaklaşık 1 hafta içinde albüm seti hazır oluyor.Ayrıca düğün çekimlerimizde fotoğraflarınızdan oluşan size özel bir slayt hazırlıyoruz.

Fotokitap basımı olacaksa baskıya gönderildikten birkaç gün sonra hazır oluyor.Eğer albüm değil de sadece fotoğraf baskısı isterseniz düzenlemeden sonra birkaç gün içerisinde hazır oluyor.

 

 

 

Yorum yazın